Zadejte své klíčové slovo

Rozpočet rekonstrukce koupelny

Finální rozpočet přestavby bytového jádra se dozvíte v pěti krocích!

Celou nabídku ceny vám vypracujeme zdarma.
Cena za rekonstrukci koupelny závisí na typu bytového jádra a na Vašem výběru vybavení.
Základní provedení u nás pořídíte od 125 tisíc Kč.

1. VYPRACOVÁNÍ NABÍDKY

Vytvořte si předběžnou kalkulaci, kde se během 5 minut dozvíte přibližnou částku, kolik peněz vás bude stát nové bytové jádro.
Vaše představy a požadavky probereme na první schůzce v naší kanceláři a upřesníme předběžnou kalkulaci z našeho on-line kalkulátoru koupelen.
Zdarma vám sestavíme předběžný finanční rozpočet. Ten vám zašleme spolu s návrhem dispozičního řešení rekonstruovaných prostor.

2. PODKLADY PRO REKONSTRUKCI

Jediné, co od vás budeme potřebovat je jednoduchý plánek koupelny i s jejími rozměry.
V případě, že budete přestavovat koupelnu v panelovém domě, tak jen zvolíte z naší nabídky typ vašeho bytového jádra.

3. KONEČNÁ PODOBA NABÍDKY REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA A TERMÍN REALIZACE

Pokud vás naše předběžná cenová nabídka zaujme, osobně navštívíme prostory bytu, provedeme jeho zaměření a zpracujeme projektovou dokumentaci. Následně upřesníme výběr obkladů a zařizovacích předmětů. Výsledkem bude konečná cena rekonstrukce koupelny nebo celého bytového jádra a návrh termínu realizace.

4. FINANČNÍ ROZPOČET

Je přílohou každé námi uzavřené smlouvy a obsahuje tzv. výkaz výměr – soupis materiálů a prací, které budou na stavbě užity. Výkaz výměr slouží klientovi po dobu rekonstrukce jako kontrola. Pokud by byl náš odhad poddimenzován, náklady nad rámec výkazu výměr hradí naše společnost.

5. PODPIS SMLOUVY

Každá zakázka je ošetřena smlouvou o dílo, kde je uveden termín realizace, rozsah prací a podrobný rozpočet. Cena ve smlouvě je závazná a konečná.

Panelreko jako první společnost v oboru nabízí již od roku 2001 každému zájemci možnost spočítat si cenu rekonstrukce bytového jádra samostatně.

Využijte kalkulátor a cenu se dozvíte během 5 minut!

Cena za rekonstrukci koupelny závisí na typu bytového jádra a na vašem výběru vybavení. Základní provedení u nás pořídíte od 125 tisíc Kč.

Pokud by Vám nestačil kalkulátornavštivte naši kancelář, kde vám podrobný rozpočet vytvoří naši technici zdarma.
Před samotnou realizací obdržíte podrobný položkový rozpočet, který je součástí smlouvy o dílo a je závazný.

KAM SE VYDAT DÁL?

Připravujete se na rekonstrukci a chcete jen poradit? Nebo už máte rekonstrukci naplánovanou, ale chcete vědět, kolik bude stát?