Zadejte své klíčové slovo

Bytový architekt

Bytový architekt

    portfolio

Rekonstrukce bytu i realizace nových interiérů jsou významným krokem pro zajištění kvalitního bydlení, který nepodnikáme každý den. Čeká vás nemalá investice pro zkvalitnění vašeho života a služba bytového architekta je určena pro každého z vás.

Architekt bude vaším posluchačem, průvodcem a možná i učitelem, neboť mu záleží na vašich potřebách a přáních pro vytvoření domova, ve kterém budete žít. Architekt je nezávislý a pracuje v zájmu klienta. Vytvoří kvalitní a funkční návrh tak, aby vyhovoval každodennímu provozu a splňoval požadavky současného moderního bydlení, a to s ohledem na přání a potřeby klienta. Kvalitní návrh a příprava pak šetří váš čas, energii a v neposlední řadě i vaše finance.

TYPOVÁ DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ BYTŮ

Typová studie dispozičních úprav slouží pro vaši inspiraci, a to ke zhodnocení prostorových možností, které daný byt nabízí. Tuto službu doporučujeme využít před koupí nového bytu nebo před rekonstrukcí bytu.

INDIVIDUÁLNÍ DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ BYTŮ

Každý zákazník je jedinečný. Proto ke klientům přistupujeme individuálně a nasloucháme jejich přáním. Na základě osobní schůzky a společného rozhovoru vám zpracujeme změnu dispozičního řešení odrážející váš životní styl a vaše nároky na bydlení.

NÁVRHY INTERIÉRŮ

Ti z vás, kteří touží dotáhnout návrh až do posledního detailu, mohou využít nabídky komplexního zpracování interiérů. Pomůžeme vám vyřešit prostory nejen po stránce dispoziční, ale i materiálové a designové. Probereme s vámi barevné řešení interiéru, poradíme s výběrem nábytku, osvětlení a doplňků.

Cena: 2900 Kč

Cena: individuální

Cena: individuální

V ČEM VÁM NÁŠ ARCHITEKT MŮŽE POMOCI

  • Dispoziční řešení: celková nebo částečná změna dispozice bytu a vhodné rozmístění nábytku a zařizovacích předmětů v interiéru.
  • Vizualizace: dopředu budete mít jasnou představu o budoucí podobě interiéru.
  • Návrhy typového i atypického nábytku: Návrh nábytku na míru pro dokonalé sladění Vašeho interiéru či pomoc při výběru vhodného katalogového nábytku a vybavení.

Svěřte se do rukou našeho architekta a dopřejte své rodině krásný domov.

  • Návrhy interiérů: jednotlivých místností, ale i celého bytu.
  • Barevné a materiálové řešení: barvy jsou důležité pro vytvoření harmonického prostředí. Ovlivňují lidskou psychiku a mají vliv na vnímání daného prostoru.

KONZULTAČNÍ SLUŽBY, PORADENSTVÍ

Nabízíme konzultace a poradenství v oblastech dispozičního řešení interiéru, barevného řešení interiéru, výběru vhodných materiálů či rozmístění a výběru nábytku.

Cena: 750 Kč / hod.

AUTORSKÝ DOZOR PŘI REALIZACI

Architekt vykonává pravidelný dozor a kontrolu, aby prováděné dílo odpovídalo návrhu. Cena závisí na rozsahu zakázky a požadovaných časových nákladech.

Cena: individuální

KAM SE VYDAT DÁL?

Připravujete se na rekonstrukci a chcete jen poradit? Nebo už máte rekonstrukci naplánovanou, ale chcete vědět, kolik bude stát?