Zadejte své klíčové slovo

Návrh kuchyňské linky

Poznejte svou novou kuchyňskou linku ještě před rekonstrukcí!

Nechejte si od nás vyhotovit grafický návrh nové kuchyně, o které jste vždy snili. Náš technický specialista vám vytvoří 3D realistickou vizualizaci, která přesně ukáže, jak bude nová kuchyňská sestava vypadat. Naše 3D vizualizace jsou od následně zhotoveného díla téměř k nerozeznání. Výsledek tak bude podle vašich představ. Domluvte si schůzku v naší kanceláři.

 

Při spolupráci s námi obdržite:

  • 4 pohledy ve fotografické kvalitě
  • okótovaný půdorys
  • kladečský plán obkladů a dlažeb jednotlivých ploch
  • výpis použitého materiálu

KAM SE VYDAT DÁL?

Připravujete se na rekonstrukci a chcete jen poradit? Nebo už máte rekonstrukci naplánovanou, ale chcete vědět, kolik bude stát?

Nová kuchyně na míru vašim potřebám

Aby se vám v nové kuchyni dobře hospodařilo, měla by odpovídat vašemu vkusu a přání, ale také splňovat zásady ergonometrie. Např. velmi praktické je volit výšku kuchyňské linky vzhledem k výšce členů domácnosti.

Výběr kuchyňských dvířek, pracovních desek, spotřebičů a zařizovacích doplňků

Na první schůzce máte možnost shlédnout modelové kuchyňské sestavy a vybrat si z široké nabídky barev, vzorů a celkového provedení. Poradíme při výběru pracovní desky, aby esteticky ladila se zbytkem kuchyně. Ukážeme různé druhy pojezdů šuplíků a výklopných mechanismů a zvolíme vhodné kování. Následně se budeme zabývat otázkou výběru spotřebičů. Do našich kuchyňských linek standardně montujeme spotřebiče od společnosti ELEKTROLUX (Zanussi, AEG, Electrolux), ale samozřejmě není problém, aby si klient vybral spotřebič značky podle vlastního výběru.

Rekonstrukce kuchyně a nová kuchyňská linka může být jen začátek

Jste s naší prací spokojeni a chcete pokračovat? Provedeme vám rekonstrukci celého bytu – od elektroinstalací, podlah, přes štuky, dveře, až po novou koupelnu či jiné části bytu.

O SVÉ ZÁKAZNÍKY PEČUJEME

Jsme rádi, pokud se po celou dobu spolupráce cítíte pohodlně. O vaši spokojenost se postará manažer zakázek. Provede vás celou rekonstrukcí, od první schůzky do předání stavby. Jasné zformulování vašich představ zajistí bytový architekt společně s naším 3D kresličem.

SPOLUPRÁCE S BYTOVÝM ARCHITEKTEM

Ať si vyberete některé z našich stávajících řešení, zvolíte jeho úpravu na míru nebo přijdete se zcela originální představou, můžete využít služby našeho bytového architekta. Architektonický návrh obsahuje dispoziční a prostorové řešení, materiálové a barevné řešení a zařízení vnitřním vybavením.

VNITŘNÍ VYBAVENÍ

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, díky čemuž na vaši stavbu neproniknou napodobeniny či dokonce padělky zařízení, jehož kvalitu naši dodavatelé deklarují. Na vaše přání ale použijeme či namontujeme i jiné výrobky.

KAM SE VYDAT DÁL?

Připravujete se na rekonstrukci a chcete jen poradit? Nebo už máte rekonstrukci naplánovanou, ale chcete vědět, kolik bude stát?