Zadejte své klíčové slovo

Dvě generace v jednom bytě

V našem třípokojovém bytě v panelovém domě bydlíme již dvacet tři let. Po nastehování jsme dětem věnovali největší z pokojů, vždyť právě děti potřebují prostor. A to zvláště v případě, kdy jsou na jednu místnost dvě. Za ložnici jsme pak zvolili místnost, do které se vstupovalo přes dětský pokoj. Pro obývák jsme vyčlenili místnost hned za vstupními dveřmi. Jako centrum rodinného
života stejně sloužila kuchyň. Dlouhá léta nám toto řešení vyhovovalo. I s povyrostlými dětmi jsme si dokázali poskytnout potřebné soukromí. Roky však utíkaly a mnohé se změnilo.Dcera má dnes vlastní rodinu a k nám již přijíždí pouze na návštěvu. Syn studuje, ale domů se vrací na každý víkend, a to nejen sám, ale i s přítelkyní. Průchod dětským pokojem do ložnice nám naráz začal vadit. Máme pocit, že mladé připravujeme o soukromí a sami ho postrádáme. Víme, že byt bude muset nějaký čas, dokud s manželem chodit do zaměstnání a než se odstěhujeme k trvalému pobytu na chalupu, sloužit jako dvougenerační. Rádi bychom pro ty roky našli řešení, které by zajistilo soukromí nám i mladým. Můžete nám poradit?

Pročtěte si článek o rekonstrukci bytu pro dvě generace, které realizuje naše společnost PANELREKO.

Článek Dvě generace v jednom bytě

KAM SE VYDAT DÁL?

Připravujete se na rekonstrukci a chcete jen poradit? Nebo už máte rekonstrukci naplánovanou, ale chcete vědět, kolik bude stát?